O nas

Elastica- Profesjonaliści stawiają na profesjonalne rozwiązania. Doskonale to rozumiemy, dlatego tworząc nasze taśmy i folie, na pierwszym miejscu stawiamy potrzeby właśnie tej, najbardziej wymagającej, grupy klientów. Nasze taśmy produkujemy według rygorystycznych norm, przy użyciu starannie wyselekcjonowanych, pod kątem właściwości, materiałów.

Większość specjalistycznych taśm Elastica jest odporna na warunki pogodowe i zapewnia znakomitą trwałość połączenia, nawet w ekstremalnych temperaturach. Nasze produkty zyskały renomę wśród zawodowców również dzięki swojej szybkiej i bezproblemowej aplikacji, pozwalającej błyskawicznie osiągnąć zamierzony efekt.

Dlaczego my?

Innowacyjne rozwiązania i ciągłe udoskonalanie naszych produktów pozwala taśmom i foliom Elastica być zawsze o krok przed konkurencją i oferować taśmy o najlepszych możliwych parametrach. Znakiem rozpoznawczym produktów Elastica jest również bardzo atrakcyjny stosunek jakości do ceny. W naszej ofercie znajdziecie taśmy uniwersalne, tynkarskie, ochronne, ostrzegawcze, a także folie ochronne. Taśmy Elastica sprawdzają się zarówno w zastosowaniach profesjonalnych jak i amatorskich, dzięki czemu zaufało nam wielu zawodowców i specjalistów.

 • Dobra dostępność produktu i szybkość zakupu.
 • Bezkompromisowa jakość – stała jakość taśmy, która w każdych warunkach będzie tak samo
  funkcjonalna.
 • Możliwość osobistego wypróbowania jakości i funkcjonalności (np. na szkoleniu czy
  podczas pracy).
 • Bezpieczeństwo wyboru - wiarygodna marka specjalistyczna, która sprzedaje pewne
  produkty.
 • Współtworzona z fachowcami, którzy korzystają tylko ze specjalistycznych rozwiązań

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl