Taśmy dwustronne Elastica. Siła montażu

Taśmy dwustronne Elastica. Siła montażu

Niejednokrotnie zdarzyło Wam się zapewne mocować obraz lub ramkę ze zdjęciem. Efekty tego typu zabiegów potrafią być różne. Być może dlatego, że często mamy do czynienia ze zróżnicowaną strukturą zewnętrzna i wewnętrzna naszych ścian. Uwierzcie mi, że metody gwoździa i młotka, a nawet kołków rozporowych odchodzą powoli do lamusa. Czas wreszcie, aby prace montażowe były lekkie, łatwe i przyjemne – dla każdego. Idealnym sposobem na to są taśmy montażowe dwustronne firmy Elastica. Znakomity patent, który nigdy więcej nie będzie „wymuszał” na was eksploatowania ciężkiego sprzętu. To nieoceniony wynalazek dzisiejszych czasów, który w pełnej gamie oferuje sklep Elastica. Począwszy od niezwykle mocnych taśm montażowych dwustronnych, a skończywszy na taśmach dwustronnych piankowych, którym nie straszny żaden rodzaj powierzchni .

Solidność i estetyka taśm dwustronnych

Ale skąd pomysł klejenia ram, luster, listew a nawet wykładzin taśmą montażową? Ten niepozorny produkt, który zrewolucjonizował technologię, pozwala na trwałe lub tymczasowe łączenie przedmiotów bez uszkodzeń powierzchni. Zdarza się bowiem, że nieodwracalnie ingerujemy w podłoże, jak to ma miejsce chociażby w przypadku przysłowiowego gwoździa. Taśma montażowa dwustronna to nic innego jak solidne i estetyczne sklejenie dwóch materiałów za pomocą warstwy klejącej znajdującej się po obu stronach materiału. To kolejny milowy krok, po genialnym odkryciu w latach dwudziestych XX wieku zwykłej taśmy klejącej. Posiadała ona innowacyjne właściwości, dlatego szybko zaadoptowano ją w amerykańskiej mechanice pojazdowej tak, by nie naruszać powierzchni pokrytej lakierem.

Zobacz produkty

Niezastąpione wsparcie w codziennym użytkowaniu

Taśmy klejące dwustronne uprościły do minimum wiele skomplikowanych dotychczas prac domowych. Wieszanie luster, mocowanie wykładzin czy montaż listew przypodłogowych stało się dziecinnie proste. Uwierzcie mi, jednak, że lista zadań i wyzwań jakich mogą się z powodzeniem podjąć taśmy montażowe Elastica jest o wiele dłuższa, a wręcz nieograniczona. Są one po prostu niezwykle mocne, a najlepszym sposobem, aby to sprawdzić jest ich przetestowanie w praktyce. Stały się na tyle popularne we współczesnym świecie, że niczym nie ustępują tradycyjnym rozwiązaniom. Pamiętacie żmudne czynności z kołkami, śrubami czy gwoździami? Potrafią one nieodwracalnie uszkodzić powierzchnię ściany jeśli są niewłaściwie użyte lub trafią na niezbyt podatny grunt. Z taśmami dwustronnymi Elastica ten problem zdecydowanie odpada. Stosując taśmę klejącą dwustronną zarówno tradycyjną jak i piankową możemy być pewni, że wybrane elementy zostaną połączone trwale i skutecznie. Warto zapamiętać, że taśma dwustronna piankowa to zdecydowane wsparcie w sytuacjach, w których musimy wyrównać chropowate i nieregularne powierzchnie.

Taśmy dwustronne Elastica - postaw na jakość

Siła klejenia taśm montażowych Elastica porównywalna jest z efektem, który możemy uzyskać stosując specjalistyczne kleje. Nieoceniona łatwość ich aplikowania przekłada się na naszą wygodę, szybkość i komfort w codziennym użytkowaniu. Wynika to w znacznej mierze z perfekcyjnie zastosowanej, grubej warstwie klejącej. W taśmach Elastica przygotowano ją na bazie gęstego syntetycznego kauczuku. Ten niepozorny komponent z łatwością penetruje nawet najbardziej nierówne powierzchnie. Taśmy dwustronne Elastica powstały zatem w szczególności z myślą o tych, którzy chcieliby odetchnąć z ulgą i zapomnieć o wierceniu, stukaniu oraz ciągłym naprawianiu ubytków w ścianach. Dajemy gwarancję, że z naszymi taśmami montażowymi ten koszmar już nigdy Wam się nie przyśni.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl