Jednym z produktów cieszących się ogromnym zainteresowaniem klientów w naszym sklepie jest taśma naprawcza. Do jej największych zalet należy uniwersalność zastosowań i możliwość użytkowania jej zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz obiektów. Jej głównym zadaniem jest tworzenie trwałych łączeń elementów oraz uszczelnienie.

Taśma klejąca naprawcza ma też zastosowanie w rękodziele. W Elastica oferujemy produkty w różnych kolorach, szerokościach i długościach, przez co każdy znajdzie interesujący go artykuł. Srebrna taśma naprawcza może być wykorzystana do zabezpieczenia instalacji elektrycznej, a czerwona do znakowania.

Mocna taśma naprawcza – charakterystyka

Taśma klejąca do naprawy wielofunkcyjna ma o wiele większą wytrzymałość. Dzięki temu odporna jest na rozciąganie, rozrywanie, czy inne mechaniczne uszkodzenie, a dodatkowo nie zaszkodzi jej ani promieniowanie słoneczne, ani opady deszczy. Tego typu taśmy naprawcze znajdą zastosowanie zarówno w przydomowych warsztatach, jak i u profesjonalisty.

Taśmy DUCT przylegają zarówno do płaskich i równych powierzchni, jak i chropowatych lub tych o nieregularnym kształcie. Można ich używać w niskich i wysokich temperaturach (od -10 do 75°C) bez obaw, że łączenie osłabnie. Taśma klejąca uniwersalna do napraw wzmocniona została specjalistyczną tkaniną oraz wodoodporną powłoką polietylenową, przez co jest niezawodnym produktem niezależnie od panujących wokół warunków.

Taśmy naprawcze i inne

W ofercie naszego sklepu znajdziesz szereg różnych rodzajów taśm, które usprawnią i przyspieszą wykonywane prace remontowe, renowacyjne, wykończeniowe czy hobbystyczne. Zapoznaj się z asortymentem lub skorzystaj z porad naszego pracownika, aby wybrać artykuł najlepiej odpowiadający Twoim potrzebom. Polecamy między innymi:

Wszystkie wykonane są z bezpiecznych dla powierzchni materiałów. Przylegają do płaszczyzny, zabezpieczając ją, ale łatwo je również oderwać nie uszkadzając pokrycia ścian lub podłoża. Jest to duża zaleta, a korzystanie z tego typu produktów zwiększa efektywność prowadzonych prac i skraca czas ich realizacji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl