Planujesz remont? Z pewnością przydadzą Ci się worki budowlane. Pozwolą Ci one nie tylko uporządkować wszelkie śmieci, jakie powstaną podczas remontu, ale także znacznie ułatwią przewiezienie ich do odpowiedniego miejsca. Worki na śmieci budowlane to rozwiązanie powstałe z myślą o środowisku. Pozwolą Ci nie tylko na oddzielenie śmieci niesegregowanych, ale również na łatwą utylizację worków, kiedy staną się niepotrzebne. Dlaczego warto wybrać duże worki budowlane i czy są one konkurencją dla kontenerów?

Worki budowlane - ekologiczne i trwałe

Każdy dom i mieszkanie od czasu do czasu potrzebują remontu. Decydując się na wydatki związane z pracami budowlanymi, warto wybierać rozwiązania, które charakteryzują się wyjątkową trwałością, a jednocześnie nie będą mieć negatywnego wpływu na nasze środowisko. Nie da się ukryć, że gruz i resztki materiałów budowlanych, jakie generuje każdy, nawet najmniejszy remont, są materiałami, których nie należy wyrzucać do odpadów zmieszanych. Aby z łatwością usunąć zbędne odpady, przydadzą Ci się worki budowlane. Dlaczego warto wybrać nasze worki remontowe? Torby na odpady budowlane, jakie znajdziesz w naszym sklepie, wyróżniają się trwałością. Niewątpliwie są to worki na odpady budowlane, które pomieszczą i udźwigną naprawdę wiele. W naszej ofercie znajdziesz worki o pojemności nawet 500l.

Nasza propozycja worków foliowych budowlanych skierowana jest do wszystkich, którzy planują remont bądź są w jego trakcie. Przykładamy wielką wagę do rozwiązań praktycznych, dlatego nasze worki budowlane powstały z ekologicznych materiałów i są w 100% recyklingowalne. Twój remont nie musi być katastrofą dla środowiska. Worki na odpady budowlane pozwolą na bezpieczny transport wszelkich niepotrzebnych materiałów w odpowiednie miejsce.

Worki na odpady budowlane – charakterystyka

Worki na śmieci budowlane są doskonałą alternatywą dla zamówienia kontenera. Choć pomieszczą znacznie mniej odpadów, cena worków budowlanych jest kilkanaście razy niższa niż wynajęcie całego kosza na odpady. Dzięki możliwości wyboru odpowiedniej pojemności worków budowlanych nie musisz zamawiać specjalistycznej firmy do ich odbioru. Z łatwością zmieścisz je do bagażnika swojego samochodu, a tym samym zaoszczędzisz dodatkowe pieniądze.

Co wyróżnia nasze worki budowlane na tle innych rozwiązań? To przede wszystkim odporność na uszkodzenia. Worki zostały wykonane z trwałej folii, która nie ulegnie zniszczeniu nawet gdy umieścimy w nich ciężki gruz. Możliwe jest to dzięki grubości folii, z jakiej zostały wykonane nasze worki. Ma ona 70 mikronów grubości, kiedy standardowe worki mają zaledwie 35 mikronów. Wiemy, że potrzeby bywają różne, dlatego oferujemy Ci wiele rozmiarów worków budowlanych.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz worki budowlane o pojemności:

  • 50 l;
  • 120 l;
  • 160 l;
  • 240 l;
  • 250 l;
  • 500 l.

Worek budowlany okaże Ci się przydatny nie tylko podczas remontu. Świetnie sprawdzi się także na co dzień, zarówno do przechowywania, jak i prac porządkowych w ogrodzie. Sprawdź także nasze worki na gruz, które pozwolą Ci w prosty sposób pozbyć się niechcianych odpadów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl