Wytrzymałe, trwałe i niebrudzące – folie malarskie Elastica

Wytrzymałe, trwałe i niebrudzące – folie malarskie Elastica

Wszyscy doskonale wiemy jak wiele problemów może sprawić nie tyle samo malowanie co przygotowania do niego. Zanieczyszczenia, kurz, resztki farb, a nawet uszkodzenia remontowanych powierzchni. Znamy aż za dobrze te "dodatkowe efekty”, których chcielibyśmy zdecydowanie uniknąć. I tu z pomocą przychodzi nam wysokiej jakości folia malarska Elastica. Aby zapewnić jak największą wytrzymałość, a tym samym lepszy komfort podczas prac remontowych, użyto do jej wytworzenia wytrzymałej folii HDPE.  Regularna struktura tego komponentu o wysokiej gęstości pozwala na niezwykle wysoką rozciągliwość. Czyni ją to znacznie odporniejszą na deptania i szarpnięcia od pozostałych tego typu produktów.

Krótki rys historyczny folii malarskiej

Sięgnijmy jednak nieco wstecz. Folie do malowania rozpoczęły swoją karierę wraz z początkiem ery polietylenu – odpornego na parę wodną i wilgoć materiału, z którego rozpoczęto na początku XX w. wytwarzać wszelkiego typu folie. Dodatkowym atutem tego podstawowego składnika folii do malowania jest odporność na działanie kwasów, soli czy zasad. Z czasem, prawdopodobnie ze względu na swoje właściwości zyskały ogromną popularność. Dziś, tak naprawdę nikt nie wyobraża sobie remontu bez zastosowania folii zabezpieczającej.

Zobacz produkty

Ważne zastosowania praktyczne

Jest wiele powodów dla których warto ochronić powierzchnie remontowe foliami malarskimi Elastica. Przede wszystkim to produkt niezwykle atrakcyjny cenowo biorąc pod uwagę jego wszechstronne możliwości i zastosowania. Folie do malowania zarówno te przezroczyste, z taśmą czy samoprzylepne pozwolą nam na odpowiednie przygotowanie remontowanej powierzchni. Zmniejszymy tym samym znacznie koszty, które mogłyby powstać w przypadku zabrudzeń czy uszkodzeń. Folie remontowe Elastica pozwolą uniknąć Wam przykrego pierwszego wrażenia. Zarówno po malowaniu, cyklinowaniu, szlifowaniu jak czy wygładzaniu ścian. Odpowiednie zabezpieczenie wnętrz nie będzie już więcej przyprawiać Was o zawrót głowy. Wszyscy doskonale wiemy jak destrukcyjne mogą być dla elektroniki, narzędzi i mebli wszelkiego typu pyły powstające podczas wykonywanych prac. Warto o tym pamiętać jeszcze przed rozpoczęciem remontu i zakupić odpowiednią ilość malarskiej folii ochronnej tak, by nie czekały Was przykre niespodzianki. Prace budowlane i remontowe to bowiem ten czas gdy z pewnością chcecie się cieszyć z każdego efektu, który powstaje dookoła.

Folia malarska Elastica -niebrudząca, odporna na rozerwania

Przy relatywnie niskiej cenie macie pewność, że zabezpieczenie powierzchni bezpośrednio narażonych na kontakt z farbą jest właściwe. Folie ochronne Elastica to szeroki wybór różnego typu produktów takich jak: folia malarska z taśmą, folia malarska samoprzylepna czy folia malarska przezroczysta. Oprócz niewątpliwej trwałości, niezwykle szybko można je zamontować i zdemontować. Folie zabezpieczające i malarskie dobrego typu, nie powinny także zostawiać żadnych śladów na powierzchniach użytkowych. Tak właśnie jest w przypadku folii zabezpieczających Elastica, które wyposażyliśmy w warstwę klejącą na bazie naturalnego kauczuku.  Stąd  tak ogromna popularność naszych produktów zarówno wśród profesjonalistów jak i okazjonalnych użytkowników. Oprócz naszego sklepu online folie malarskie znajdziecie także na allegro. Ich powszechna dostępność sprawia, że doskonale sprawdzą się w remontach przez cały rok, zarówno przy pracach budowlanych, hobbystycznych jak i dekoracyjnych, zapewniając niezawodną ochronę.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl