Elastica

Elastica- Profesjonaliści stawiają na profesjonalne rozwiązania. Doskonale to rozumiemy, dlatego tworząc nasze taśmy i folie, na pierwszym miejscu stawiamy potrzeby właśnie tej, najbardziej wymagającej, grupy klientów. Nasze taśmy produkujemy według rygorystycznych norm, przy użyciu starannie wyselekcjonowanych, pod kątem właściwości, materiałów.

Większość specjalistycznych taśm Elastica jest odporna na warunki pogodowe i zapewnia znakomitą trwałość połączenia, nawet w ekstremalnych temperaturach. Nasze produkty zyskały renomę wśród zawodowców również dzięki swojej szybkiej i bezproblemowej aplikacji, pozwalającej błyskawicznie osiągnąć zamierzony efekt.

Produkty, które oferuje firma Elastica to przede wszystkim trwałość oraz perfekcyjne parametry montażowe, pozwalające na szybką i skuteczną pracę w każdych warunkach. Dlatego stanowią nieocenione wsparcie przy wszelkiego typu pracach remontowych, konserwatorskich, budowlanych oraz drobnych i większych czynnościach domowych, a także hobbystycznych. Wszystkie produkty są owocem wieloletniego doświadczenia naszej wykwalifikowanej kadry. 

Taśmy duct o szerokim  zastosowaniu 

Wśród bogatego asortymentu marki Elastica odnajdziecie szeroki wachlarz popularnych taśm duct, tak niezbędnych przy wszelkiego typu zabiegach naprawczych. Dzięki nim, nie straszna będzie Wam już żadna awaria ani konserwacja. Nasze taśmy zwyczajnie ułatwią Wam życie, a o ich wytrzymałości krążą wręcz legendy.

Niezrównane taśmy montażowe

Dzięki zastosowaniu najwyższej klasy komponentów, wszystkie taśmy montażowe Elastica charakteryzuje bardzo duża siła klejąca. Być może właśnie dlatego wykazują się niezwykłą odpornością w warunkach, w których panują bardzo niskie i skrajnie wysokie temperatury.  Prawdopodobnie ze względu na ten fakt, nasze taśmy odnajdziecie prawie w każdej szerokości geograficznej, a Klientów którzy nam zaufali liczymy w tysiącach.

Odporne i trwałe folie malarskie

Elastica proponuje folie malarskie z prawdopodobnie najwyższą wytrzymałością na rynku. Myśląc o tym produkcie, staraliśmy kierować się zasadą, aby nasi Klienci nigdy więcej nie musieli borykać się z problemem kłopotliwych zacieków i plam spowodowanych przez farby. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ciężko usuwa się zaschnięte i mocno przytwierdzone do podłoża wszelkiego typu naloty. Z foliami malarskimi Elastica ten kłopot z pewnością Was ominie. Wytrzymują one bowiem deptanie i są odporne na rozerwania,  a przy tym w niezwykle łatwy sposób można je zamontować na zabezpieczanych powierzchniach. Czy to wszystko? Oczywiście, że nie, ponieważ nasz nasze folie kupicie w naprawdę niskiej cenie,  co możecie sprawdzić już teraz w menu dotyczącym folii malarskich.

Taśmy dwustronne – niezbędny element połączeń i mocowań.

Dwustronne taśmy Elastica proponujemy w różnych wariantach. W naszej ofercie odnajdziecie taśmy uniwersalne, a także dwustronne taśmy piankowe, które ze względu na swoją doskonałą przyczepność  świetnie sprawdzają się przy mocowaniu na porowatych i nieregularnych strukturach. Jest  jeden główny aspekt, który łączy wszystkie te produkty: wykonane są przy zastosowaniu grubej warstwy kleju kauczukowego o perfekcyjnej sile łączenia. Ze względu na ten fakt, już nigdy nie będzie dla Was problemem montowanie takich elementów jak: płyty dywanowe, cokoły, listwy, lustra, uchwyty oraz wielu, wielu innych. 

Wybierając markę Elastica możecie być pewni, że stawiacie na produkty o najlepszych właściwościach na rynku, nieustannie testowanych i wciąż unowocześnianych. Tu nie ma miejsca na przypadek, a każdy element jest z ogromnym pietyzmem analizowany tak, abyśmy mogli zawsze oferować Wam tylko i wyłącznie produkty, które charakteryzuje najwyższa jakość.  

Dlaczego my?

Innowacyjne rozwiązania i ciągłe udoskonalanie naszych produktów pozwala taśmom i foliom Elastica być zawsze o krok przed konkurencją i oferować taśmy o najlepszych możliwych parametrach. Znakiem rozpoznawczym produktów Elastica jest również bardzo atrakcyjny stosunek jakości do ceny. W naszej ofercie znajdziecie taśmy uniwersalne, tynkarskie, ochronne, ostrzegawcze, a także folie ochronne. Taśmy Elastica sprawdzają się zarówno w zastosowaniach profesjonalnych jak i amatorskich, dzięki czemu zaufało nam wielu zawodowców i specjalistów.

 • Dobra dostępność produktu i szybkość zakupu.
 • Bezkompromisowa jakość – stała jakość taśmy, która w każdych warunkach będzie tak samo
  funkcjonalna.
 • Możliwość osobistego wypróbowania jakości i funkcjonalności (np. na szkoleniu czy
  podczas pracy).
 • Bezpieczeństwo wyboru - wiarygodna marka specjalistyczna, która sprzedaje pewne
  produkty.
 • Współtworzona z fachowcami, którzy korzystają tylko ze specjalistycznych rozwiązań
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl